Aktualności

Spotkanie Absolwentów SGŚ i SSP

25 października odbyło się  w naszej szkole XV spotkanie naszych byłych uczennic i uczniów. W czasie kilku godzin wspólnych rozmów mogliśmy  poznać dokładniej dalsze losy naszych absolwentów, wśród których wielu założyło już rodziny i doczekało się potomstwa. Najliczniej odwiedzili nas Ci, którzy    w zeszłym roku szkolnym  ukończyli naukę w naszych szkołach, a obecnie kontynuują naukę w renomowanych liceach i technikach. Wszystkim naszym Absolwentom życzy wielu sukcesów w życiu prywatnym, szkolnym   i zawodowym.  Do zobaczenia za rok !

Strona, którą odwiedzasz może korzystać z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies oraz obowiązku informacyjnym RODO przeczytaj Politykę cookies.