Aktualności

Ciekawa propozycja Filharmonii Śląskiej

Szanowni Państwo,
Filharmonia Śląska im. H.M. Góreckiego zaprasza na muzyczne warsztaty internetowe kierowane do dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Poniżej szczegóły projektu.

#zostańwdomu i zaśpiewaj z nami!

Wszystkie dzieci, które spragnione są kontaktu z muzyką, radości jaką niesie i tęsknią za wspólnym śpiewaniem, zapraszamy do udziału w internetowych warsztatach Filharmonii Śląskiej #zostańwdomu i zaśpiewaj z nami!

Chór Filharmonii Śląskiej, Barbara Badura oraz Adam Żaak jako niesamowity Bimsala Tralalala zabiorą dzieci w muzyczną podróż. Podczas zajęć uczestnicy poznają m.in. tajniki pracy w chórze, dowiedzą się, jak prawidłowo przygotować się do śpiewania oraz razem z chórem wspólnie wykonają piosenkę – a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Zajęcia będą odbywać się co tydzień w niedzielę o godzinie 11 zarówno na Facebooku, jak i na kanale YouTube Filharmonii Śląskiej. Po raz pierwszy spotkamy się już 26 kwietnia. By nie zapomnieć o żadnym z odcinków, już dziś zapiszcie się do wydarzenia na Facebooku, które przypomni o zbliżającej się emisji.

Projekt #zostańwdomu i zaśpiewaj z nami przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Zapraszamy wszystkich chętnych – samodzielnie lub z rodzicami – do wspaniałej zabawy, która nie tylko pozwoli spędzić przyjemnie czas, ale i rozwinie kreatywność, umiejętności, a może… rozbudzi nową pasję?

Drodzy Rodzice, zachęcamy do wprowadzenia swoich pociech w magiczny świat muzyki!

Więcej:

Facebook Filharmonii Śląskiej → https://www.facebook.com/filharmonia.slaska

YouTube Filharmonii Śląskiej → https://www.youtube.com/channel/UCtl2zHISti2eIDVTzlx_g8w