Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Z tej okazji, jak zwykle, mieliśmy ogromną przyjemność przeżyć wiele pięknych chwil. Zgodnie ze szkolną tradycją klasy 7 już w czwartek 24 czerwca przygotowały dla uczennic i uczniów klasy 8 wspaniałą uroczystość pożegnalną, w czasie której zaproszono do wspólnej zabawy naszych tegorocznych absolwentów i obdarowano ich upominkami. Klasa ósma z okazji ukończenia SSP przygotowała równie ciekawą uroczystość, w czasie której podsumowała swoją szkolną karierę i podziękowała wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności za wspólnie spędzone chwile.

25 czerwca w czasie oficjalnych uroczystości zakończenia roku szkolnego rozdano wiele nagród, między innymi za zajęcie wysokich miejsc w Szkolnym Konkursie Recytatorski, w szkolnych zawodach sportowych oraz innych konkursach. Uroczystość zakończenia uatrakcyjniły także występy artystyczne w wykonaniu zespołu MIX oraz uczniów klasy 2 i klasy 8. Dziewięciu naszych najlepszych absolwentów otrzymało statuetki „Złotego Laura” za uzyskanie średniej równej lub wyższej niż 5,2 oraz zachowania wzorowego na świadectwach w ciągu pięciu poprzednich lat.

Wszystkim uczennicom i uczniom oraz rodzicom i pracownikom szkoły składamy serdeczne podziękowania za ten jakże trudny rok szkolny oraz życzymy im wspaniałych, słonecznych i radosnych wakacji.

Do zobaczenia na początku września!